top of page

Spektakl „GRA” w Białołęckim Ośrodku Kultury: Połączenie Sztuki i Refleksji


teatr gra bialoleka

Białołęcki Ośrodek Kultury z dumą zaprasza na swój najnowszy teatralny projekt, spektakl pt. „GRA”, który odbędzie się 4 lutego 2024 roku.


„GRA” to dzieło, które bada granice między naszymi lękami a pragnieniami. Spektakl porusza tematykę uzależnienia od technologii, odmienności, pokus oraz gniewu, splatając je z motywami przyjaźni, miłości i bliskości. Scenariusz do spektaklu napisała Barbara Jusińska, a w obsadzie znaleźli się Anna Garman, Ewelina Grzybowska-Kania, Monika Stawicka-Drabik, Agnieszka Kruk-Owocka, Marta Wilczyńska-Miszczuk, Emilia Bykowska, Milena Maziarz, Hubert Sołtys, Marcin Patyna oraz Michał Drabik.


Wydarzenie jest współorganizowane przez Białołęcki Ośrodek Kultury przy wsparciu partnerów: Printing House, Białołęckiego Klubu Fotograficznego oraz szkół podstawowych nr 356 i nr 368. Dodatkowo, muzykę do spektaklu dostarczy Zespół muzyczny Grupa Ż.


Spektakl „GRA” został zrealizowany w ramach VIII edycji konkursu „Zrealizuj swój pomysł w BOKu”, organizowanego przez Białołęcki Ośrodek Kultury. Wydarzenie nie ma ograniczeń wiekowych, więc jest doskonałą propozycją dla całych rodzin.

Spektakle odbędą się o godzinach 11:00 i 13:00. Warto zaznaczyć, że wcześniej pobrane wejściówki na przedstawienia nie będą ważne. Nowe, bezpłatne wejściówki można odbierać w kasach BOKu (ul. Głębocka 66 oraz ul. Van Gogha 1) od 13 stycznia 2024, od godziny 12:00.


„GRA” obiecuje być nie tylko rozrywkową atrakcją, ale także okazją do refleksji nad współczesnym życiem i jego wyzwaniami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do dołączenia do nas w tej niezwykłej podróży teatralnej. Wstęp jest wolny.


Odbędą się dwa spektakle o godzinie 11 i 13, oba 4 lutego 2023, w Białołęckim Ośrodku Kultury na ulicy Van Gogha 1.


Źródło zdjęcia: strona facebook Białołęckiego Ośrodka Kultury

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page