top of page

Spektakl 'Buziak Mamusi' – Magiczna Przygoda dla Najmłodszych w Białołęce


Źródło zdjęć: Białołęcki Ośrodek Kultury


16 lutego o godzinie 11:00 na ulicy Van Gogha 1 w Białołęce odbędzie się wyjątkowy spektakl dla dzieci w wieku 7-9 lat pt. „Buziak Mamusi”, realizowany w ramach projektu „Twarze Teatru” Fundacji Szafa Kultury. Zapraszamy uczniów białołęckich szkół oraz indywidualnych widzów do doświadczenia tej niezwykłej teatralnej przygody, która przeniesie najmłodszych w świat fantazji i emocji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Spektakl „Buziak Mamusi” to opowieść o trzech zajączkach – Większym, Mniejszym i Najmniejszym, którzy żyją w chatce pod lasem razem ze swoją Mamusią. W ich ogrodzie rosła niezwykła kapusta o smaku czekolady, będąca źródłem radości i sytości. Jednak pewnego dnia kapusta zostaje skradziona przez straszliwego rozbójnika Czarną Maskę. Czy zajączki odzyskają swoją cenną kapustę? Jakie wyzwania staną na ich drodze? Spektakl, w reżyserii Joanny Mazewskiej, opowiada o przygodach, odwadze i sile braterstwa.


Zapisy grupowe dla szkół organizuje Fundacja Szafa Kultury, a bezpłatne wejściówki dla indywidualnych widzów będą dostępne w Kasach Białołęckiego Ośrodka Kultury od 26 stycznia. To idealna okazja dla dzieci, aby zanurzyć się w magiczny świat teatru, poznać wartość przyjaźni i odwagi, a także doświadczyć radości płynącej z udziału w kulturalnych wydarzeniach.


„Buziak Mamusi” to nie tylko spektakl – to podróż do świata wyobraźni, gdzie każde dziecko może poczuć się bohaterem i odkryć siłę współpracy w obliczu wyzwań. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami i nauczycielami do wspólnego przeżywania tej niezwykłej przygody teatralnej.

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
コメントが読み込まれませんでした。
技術的な問題があったようです。お手数ですが、再度接続するか、ページを再読み込みしてださい。
bottom of page