top of page

Słuchowisko 'O krabie Heniu i dobra czynieniu' - Magiczna Opowieść dla Dzieci na Finał WOŚP


sluchowisko wosp bialoleka

W ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 28 stycznia o godzinie 11:00, odbędzie się wyjątkowe słuchowisko dla dzieci pt. „O krabie Heniu i dobra czynieniu”. Wydarzenie to zaplanowano przy ul. van Gogha 1, a wstęp jest bezpłatny.

To nie tylko bajka muzyczna, ale również pouczająca historia o empatii, miłości i współczuciu. Zabawne dialogi i melodyjne piosenki, które poruszają tematy jak empatia, pomoc innym, czy ekologia, sprawią, że dzieci będą bawić się świetnie, jednocześnie ucząc się ważnych wartości.


Projekt muzyki przygotowali Ola i Janek Korpak, doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy od ponad dekady prowadzą zajęcia muzyczne dla dzieci. Wierzą oni, że wartościowa muzyka od najmłodszych lat rozbudza zmysł estetyczny i pomaga w poszukiwaniu jakości w różnych dziedzinach życia. W projekcie wspierają ich Ola Kapuścińska, dubbingująca głosy oraz Maciej Zych, który zajmuje się saksofonem i gitarą.


Animację i materiały graficzne przygotowała Anna Trzpil-Zagórska z Małego Teatru Ilustracji, który tworzy niebanalne spektakle ilustracji dla dzieci, wykorzystując tradycję teatru Kamishibai. Unikalne ilustracje i muzyka na marimbie tworzą niepowtarzalny klimat tych spotkań.


To wspaniała okazja dla najmłodszych, aby przez sztukę dowiedzieć się więcej o ważnych społecznych wartościach. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu. Pomagajmy z WOSP!


Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasach BOK od 22 stycznia od godz. 10:00!


Źródło grafiki: Białołęcki Ośrodek Kultury


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page