top of page

Białołęcka Inicjatywa Wymiany Roślin: Zielona Przestrzeń dla Wszystkich


Punkt wymiany roślon Białołęka

W samym sercu Białołęki pojawiła się innowacyjna inicjatywa, która nie tylko urozmaica krajobraz, ale również sprzyja wymianie społecznościowej i ekologicznemu stylowi życia. Lokalne miejsca takie jak 3 pokoje z kuchnią przy ul. Głębockiej 84, kawiarnia EchMech przy ul. Krokwi 36, Czytelnia Naukowa Nr XX przy ul. Van Gogha 1 oraz Bistro Caterie przy Modlińskiej 199, stają się punktami wymiany roślin.


W tych przyjaznych miejscach można znaleźć nowy dom dla swoich roślin doniczkowych, dzieląc się jednocześnie zielonymi osiągnięciami i poradami z innymi miłośnikami flory. Harmonogram wymiany obejmuje różne lokale, umożliwiając mieszkańcom dostęp do intrygujących gatunków roślin i tworzenie zielonych zakątków w swoich domach.


  • 3 pokoje z kuchnią są otwarte od wtorku do piątku w godzinach 13.00-21.00,

  • Kawiarnia EchMech czeka od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00,

  • Czytelnia Naukowa Nr XX zaprasza w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12.00 do 19.00,

  • Bistro Caterie czynne jest w poniedziałek od 12:00 do 19:00, wtorek do soboty od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Ta ekologiczna inicjatywa nie tylko sprzyja zazielenianiu przestrzeni miejskiej, ale także integruje lokalną społeczność poprzez wspólną pasję do roślin i zrównoważonego stylu życia. Zapraszamy do wymiany!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page