top of page

Romantyczny Luty w Północnej - Walentynkowa Strefa MiłościWalentynki to czas, gdy miłość unosi się w powietrzu, a serca biją mocniej niż zwykle. W Galerii Północnej nie ma na to wyjątku, a cały luty jest poświęcony miłości. Od 1 do 29 lutego mieszkańcy i odwiedzający tę część miasta mają okazję doświadczyć romantycznej atmosfery Walentynkowej Strefy.


Gdzie można poczuć tę miłość? Wystarczy udać się w okolice rzeźby Wir, gdzie znajduje się centrum walentynkowej magii. To miejsce przyciąga uwagę już na pierwszy rzut oka, pulsując czerwienią i migocząc nastrojowymi światłami. To tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy statusu związkowego.


Romantyczny tunel miłości, którym można przejść otuleni setkami światełek, megafotele w kształcie serca oraz drzewko miłości, na którym można zawiesić pozdrowienia, sekretne wyznanie miłości lub zaproszenie na randkę - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających.


Walentynkowa Strefa w Północnej to nie tylko romantyczna atmosfera, ale także idealne miejsce na klimatyczne zdjęcia i nagrania do mediów społecznościowych. Rolka na Instagramie z pewnością eksploduje od lajków i komentarzy!


Jeśli szukacie pomysłu na udane i romantyczne Walentynki, nie musicie daleko szukać. W Północnej znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie: kino, restauracje, smakowite desery i sklepy z upominkami dla zakochanych. To miejsce spotkań dla wszystkich zakochanych par, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją miłosną przygodę.


Walentynkowa Strefa w Północnej czeka na Was do 29 lutego, a wstęp jest bezpłatny. To doskonała okazja, by spędzić czas w magicznej atmosferze miłości i stworzyć niezapomniane chwile w towarzystwie ukochanej osoby.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page