top of page

Komfort i bezpieczeństwo w przedszkolu na Strumykowej: Nowe okna i rolety dla maluchów


Źródło zdjęć: facebook Urząd Dzielnicy Białołęka


Przedszkole nr 226 przy ul. Strumykowej 17 na warszawskiej Białołęce przeszło w 2023 roku znaczącą modernizację, znacząco poprawiającą jakość środowiska edukacyjnego dla najmłodszych. Modernizacja objęła wymianę starych okien na nowoczesne, energooszczędne modele, które nie tylko zwiększyły komfort termiczny w placówce, ale także przyczyniły się do lepszego doświetlenia pomieszczeń, co jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju dzieci. Do nowych okien dołączono także rolety, które zapewniają dodatkową ochronę przed nasłonecznieniem w cieplejsze dni, a także zwiększają poczucie bezpieczeństwa i prywatności.


Koszt całkowity zrealizowanych prac remontowych wyniósł 321 300 zł, co podkreśla zobowiązanie władz lokalnych do inwestowania w infrastrukturę edukacyjną. Inwestycja ta nie tylko poprawiła estetykę przedszkola, ale również przyczyniła się do zmniejszenia kosztów ogrzewania budynku, co ma długoterminowe korzyści zarówno dla placówki, jak i dla środowiska. Dzięki tym zmianom przedszkole stało się bardziej przyjazne dla dzieci, co ma bezpośredni wpływ na ich dobre samopoczucie i efektywność nauki.


Inicjatywa ta jest częścią szerszych działań na rzecz modernizacji placówek edukacyjnych w dzielnicy Białołęka, co świadczy o rosnącej świadomości i zaangażowaniu w tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi najmłodszych mieszkańców Warszawy. Poprawa standardów przedszkoli i szkół jest kluczowym elementem budowania społeczeństwa zorientowanego na przyszłość, w którym edukacja odgrywa centralną rolę. Dzięki takim projektom jak modernizacja Przedszkola nr 226, dzieci mają możliwość nauki i zabawy w miejscach, które są nie tylko bezpieczne i komfortowe, ale także estetycznie przyjemne i ekologicznie zrównoważone.

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page