top of page

Remont boisk szkolnych na Białołęce to inwestycja w zdrowie i aktywność uczniów. Nowoczesne obiekty sprzyjają rozwijaniu pasji sportowych.


Żródło zdjęć: facebook Dzielnica Białołęka


Nowoczesne boiska dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 112 w Zaułeku

W dniu dzisiejszym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 112 w Zaułeku mogą cieszyć się z nowej infrastruktury sportowej. Obiekt został gruntownie zmodernizowany i rozbudowany, aby spełniać najwyższe standardy i zapewnić lepsze warunki dla aktywności fizycznej.

Nowe możliwości

Główną zmianą jest powiększenie boiska oraz jego oświetlenie. Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z obiektu także po zmroku, co znacząco zwiększa czas dostępności dla zajęć sportowych. Ponadto, teren został zadaszony, co umożliwia prowadzenie zajęć nawet w czasie deszczowej pogody czy zimowej aury.

Nowa infrastruktura

Na miejscu starego boiska powstały 2 nowe obiekty, co znacząco zwiększa dostępną przestrzeń dla uczniów do gry i ćwiczeń fizycznych. Dodatkowo, wykonawca zlikwidował rów melioracyjny, który wcześniej przeszkadzał w pełnym wykorzystaniu terenu. Nowa instalacja oraz oświetlenie zapewniają odpowiednie warunki do uprawiania sportu o każdej porze dnia i roku.

Dostępność w każdych warunkach

Inwestycja ma na celu zapewnienie uczniom możliwości korzystania z boisk sportowych także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Nowe boiska zostały przygotowane do montażu specjalnej powłoki pneumatycznej, która pozwoli na korzystanie z nich również w okresie jesienno-zimowym. To ważne udogodnienie, które umożliwia kontynuowanie aktywności fizycznej przez cały rok.

Wsparcie budżetowe

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 3,6 mln złotych, z czego część środków pochodziła z budżetu obywatelskiego, szczególnie na finansowanie oświetlenia. To kolejny przykład zaangażowania w rozwój infrastruktury sportowej dla uczniów, co ma pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny i zdrowie.

留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
暫無評等

新增評等
bottom of page