top of page

Relacja ze spotkania z Profesorem Jerzym Bralczykiem, prowadzący Michał Ogórek


Źródło zdjęć: facebook Dzielnica Białołęka


Spotkanie w Czytelni Naukowej przy ul. Vincenta van Gogha 1 w miniony czwartek było wydarzeniem niezwykle inspirującym dla uczestników z różnych środowisk. Profesor Jerzy Bralczyk, znany lingwista i autor wielu publikacji, w towarzystwie prowadzącego Michała Ogórka, zafascynował zgromadzoną publiczność swoim wyjątkowym talentem oratorskim i głęboką wiedzą na temat języka polskiego.


Rozmowa skupiała się głównie wokół książki „Kiełbasa i sznurek”, jednak Profesor poruszył także wiele innych interesujących zagadnień językowych i literackich, wzbogacając dyskusję o swoje bogate doświadczenie i anegdoty związane z pisaniem. Atmosfera spotkania sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości i wymianie poglądów, a uczestnicy mieli także okazję do zadawania pytań oraz rozmów z autorem. Spotkanie z Profesorem Jerzym Bralczykiem i Michałem Ogórkiem pozostawiło niezapomniane wrażenia oraz inspirację do dalszej refleksji nad pięknem polskiego języka i literatury.


Komentarze po spotkaniu były podobne - wszystkim się podobało, proszę jedynie żeby na takie spotkania organizować większą salę.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page