top of page

Rekordowa Zbiórka Krwi w 2023 Roku – Sukces Społecznościowy, z Którego Możemy Być Dumnikrew bialoleka

Kończący się 2023 rok przyniósł wiele powodów do dumy, a jednym z najważniejszych jest z pewnością sukces akcji krwiodawstwa. W ciągu 12 zbiórek, zorganizowanych w ubiegłym roku przy Galerii Północnej, nasi niezwykli krwiodawcy i krwiodawczynie oddali łącznie ponad 197 litrów krwi, co stanowi imponujący wynik i świadczy o ogromnej hojności oraz gotowości do niesienia pomocy innym.


To właśnie dzięki zaangażowaniu 591 zarejestrowanych osób oraz 438 osób, które faktycznie oddały krew, mogliśmy zrealizować tak ważny cel społeczny. Każdy litr krwi to szansa na ratunek życia lub poprawę zdrowia dla wielu pacjentów i pacjentek. Dlatego z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za ich bezcenny wkład i zaangażowanie.


Patrząc w przyszłość, mamy nadzieję, że rok 2024 przyniesie równie dużo chęci do pomagania i jeszcze więcej zarejestrowanych krwiodawców. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych zbiórkach krwi, które, jak zwykle, odbędą się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Te regularne akcje są nie tylko okazją do pomocy potrzebującym, ale również do budowania silnej i zaangażowanej społeczności.


Niech każdy, kto może i chce pomóc, pamięta, że jego dar jest nieoceniony. Razem możemy tworzyć rzeczywistość, w której solidarność i wspieranie siebie nawzajem stają się fundamentem naszej wspólnoty. Do zobaczenia na kolejnych zbiórkach krwi!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page