top of page

Przypominamy! Już jutro Drugi Memoriał Grzegorza Skrzecza. Zapowiedź Kuriera Warszawskiego.


memoriał grzegorza skrzecza białołęka

W hołdzie pamięci Trenera Grzegorza Skrzecza, zmarłego w 2023 roku, Białołęka organizuje "Drugi Memoriał Grzegorza Skrzecza". Wydarzenie, zaplanowane na 17 lutego 2024 od godziny 11:00, odbędzie się w Hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ulicy Światowida 56. Imprezę współtworzą Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Białołęcki Ośrodek Sportu, Akademia Walki, Polski Związek Bokserski oraz Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski.


Turniej Bokserski przyciągnie zawodników z różnych kategorii wiekowych, od młodzika do seniora, oferując im platformę do rywalizacji sportowej i upamiętnienia wkładu Trenera Skrzecza w rozwój boksu. Organizatorzy oczekują około 40 walk.


Zachęcamy również do obejrzenia zapowiedzi tego wydarzenia, które pojawiło się w TVP3 w ramach Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego.

Zapraszamy wszystkich sympatyków boksu do wspólnego świętowania życia i osiągnięć Trenera Grzegorza Skrzecza, zarówno osobiście na hali sportowej, jak i poprzez śledzenie relacji online na mediach społecznościowych organizatorów.


Wejście na turniej jest bezpłatne!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page