top of page

Pożar na Białołęce: Wybuch butli gazowych w pustostanie


Źródło zdjęć: strazmiejska.waw.pl


Podczas tragicznego pożaru pustostanu na Białołęce, wybuchły butle gazowe, co spowodowało panikę wśród mieszkańców jednej z ulic. Całe wydarzenie obserwowali strażnicy miejscy i policjanci, którzy bacznie monitorowali sytuację na osiedlu domów jednorodzinnych. Kłęby dymu, płomienie i głośne wybuchy wystraszyły okolicznych mieszkańców.

Strażnicy miejscy, którzy patrolowali teren, natychmiast zareagowali na sytuację, zabezpieczając niebezpieczne miejsce. Wszystko to miało miejsce rankiem 28 marca, kiedy strażnicy miejscy wyruszyli na rutynową kontrolę w rejonie Białołęki i natknęli się na wysokie kłęby dymu przy ulicy Płochocińskiej. Sytuacja wymagała natychmiastowej interwencji, ponieważ płomienie szybko się rozprzestrzeniały, a z wnętrza budynku dochodziły kolejne wybuchy. Konieczne stało się zabezpieczenie terenu i wezwanie straży pożarnej.

Po kilkugodzinnej akcji gaśniczej, strażacy potwierdzili, że w budynku nie było nikogo. Jedna z okolicznych kobiet ujawniła, że po śmierci właściciela, w domu zamieszkiwali dwaj mężczyźni, którzy prawdopodobnie korzystali z butli gazowych, co mogło być przyczyną eksplozji. Dochodzenie w tej sprawie będzie miało kluczowe znaczenie dla ustalenia przyczyn tragedii i uniknięcia podobnych incydentów w przyszłości.

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page