top of page

Stołeczni Policjanci W Walce Z Nielegalnymi Wyścigami: Bezpieczeństwo na Drogach Priorytetem
W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji podjęli akcję mającą na celu przeciwdziałanie nielegalnym rajdom po ulicach stolicy i okolicznych powiatów. Działania obejmowały szeroki wachlarz środków, od patrolowania radiowozami po wykorzystanie dronów i policyjnego śmigłowca. Ich celem było zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego i zwalczanie nielegalnych wyścigów.


W ramach akcji, która odbyła się w minioną sobotę, policjanci przeprowadzili ponad 1400 kontroli trzeźwości kierowców oraz sprawdzili ponad 799 pojazdów. Ponad 300 mandatów zostało nałożonych, a 9 osób skierowano do sądu. Najczęstszymi wykroczeniami były przekroczenia prędkości. Policjanci także zatrzymali 12 praw jazdy i 73 dowody rejestracyjne z powodu niewłaściwego stanu technicznego pojazdów.


Działania były koordynowane przez wydział do walki z przestępczością samochodową i zaangażowały cały skład grupy "Speed" Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz policjantów z innych jednostek. Podobne akcje będą kontynuowane, aby zapewnić bezpieczeństwo na drogach.

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page