top of page

Rozpoczyna się Plebiscyt na Najlepszego Młodego Sportowca Białołęki 2023


sport najlepszy bialoleka

Miłośnicy sportu w dzielnicy Białołęka mają powody do radości, gdyż właśnie rozpoczyna się Plebiscyt na Najlepszego Młodego Sportowca 2023 roku.


Tegoroczna edycja konkursu zapowiada się szczególnie ekscytująco ze względu na różnorodność kategorii, w których zostaną wyłonieni laureaci.


Wśród nominowanych znajdą się osoby w różnych kategoriach wiekowych i dyscyplinach sportowych, co daje szerokie spektrum możliwości zarówno dla zawodników, jak i dla trenerów. Wśród kategorii znajdziemy m.in. "10 Najlepszych Młodych Sportowców roku 2023" (dla roczników 2007-2010), "Najlepszy Młody Sportowiec z Niepełnosprawnością" (również dla roczników 2007-2010), a także "Młody Talent" dla najmłodszych sportowców (urodzeni w 2011 roku i młodsi).

Dodatkowo, wyróżnienia obejmą także "Odkrycie Sportowe Roku", "Najlepszego Trenera w 2023 roku" oraz "Najlepszą Drużynę w 2023 roku". Nie zabraknie również kategorii, w których głos mają internauci: "Najpopularniejszy Młody Sportowiec w 2023 roku", "Najpopularniejsza Sportowa Drużyna Klubowa w 2023 roku" oraz "Wydarzenie sportowe w 2023 roku", gdzie zwycięzcy zostaną wybrani w głosowaniu online.


Proces zgłaszania kandydatów do plebiscytu jest już otwarty i potrwa do 7 lutego 2024 roku. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem specjalnej platformy zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej www.plebiscyt.bos.waw.pl.


Kulminacją konkursu będzie uroczysta Gala Młodych Mistrzów Sportu, która odbędzie się 29 lutego 2024 roku w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1. Podczas gali nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom.


Zachęcamy wszystkich entuzjastów sportu, aby śledzili rozwój wydarzenia i brali udział w głosowaniu online. Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronach www.plebiscyt.bos.waw.pl oraz www.bos.waw.pl. To wyjątkowa okazja, aby docenić młode talenty sportowe dzielnicy Białołęka i świętować ich osiągnięcia.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page