top of page

Wyjątkowy Wieczór z Piotrem Polkiem: Koncert, który Nie Pozostawi Nikogo Obojętnym!


Piotr Polk Koncert Białołęka

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kulturalnych w Białołęce będzie koncert Piotra Polka, który odbędzie się 24 marca w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1. Ten wszechstronny artysta, znany nie tylko z roli aktorskich, ale również ze swojego talentu muzycznego, zapewni publiczności niezapomniane przeżycia.


Piotr Polk to postać znana zarówno z dużego jak i małego ekranu. Jego dorobek aktorski obejmuje ponad 40 ról filmowych oraz teatralnych, które przyniosły mu uznanie widzów i krytyków. Jednak to nie tylko aktorstwo stanowi o jego artystycznej naturze - Polk to także utalentowany piosenkarz i wokalista. Podczas koncertu w Białołęckim Ośrodku Kultury zaprezentuje utwory z najnowszej płyty "Mój film", a także specjalne covery, w tym takie przeboje jak "Zielono mi" Agnieszki Osieckiej.


Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie internetowej Białołęckiego Ośrodka Kultury w dniach 11-13 marca: LINK. Wejściówki będą dostępne w systemie elektronicznym, a ich odbiór będzie możliwy w kasie BOK od 15 do 18 marca. Nie zwlekaj z rejestracją, liczba miejsc jest ograniczona, a udział w koncercie Piotra Polka to niepowtarzalna okazja, której nie można przegapić!

Ten wieczór pełen muzyki i emocji będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze artystycznej.


Do zobaczenia na koncercie Piotra Polka!

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page