top of page

Pierwszy samochód pijanego kierowcy skonfiskowany na granicy Białołęki!

Wypadek Białołęka

Źródło zdjęcia: policja.pl

Zgodnie z informacjami policja.pl właściciel skody, który dzisiaj rano przy skrzyżowaniu ulicy Łabiszyńskiej i Toruńskiej uderzył w słup sygnalizacji świetlnej i barierki, był pijany. Działając na podstawie nowych przepisów policjanci zabezpieczyli jego pojazd na poczet przyszłej kary. Skoda trafiła na policyjny parking, a kierujący do komisariatu. Mężczyzna musi liczyć się z surowymi konsekwencjami, gdyż jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem.


Dzisiaj wcześnie rano załoga stołecznego Ruchu Drogowego została skierowana na skrzyżowanie ulic Łabiszyńskiej i Toruńskiej.

Na miejscu mundurowi zastali kierowcę skody, który rozbił auto uderzając w słup sygnalizacji świetlnej i barierki. Policjanci wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Mężczyzna przyznał się, że dzień wcześniej go spożywał.

Mundurowi zbadali 40-latka alkomatem. Ten wykazał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Policjanci działając na podstawie nowych przepisów zabezpieczyli skodę na policyjnym parkingu na poczet przyszłej kary. Następnie przewieźli pijanego kierowcę do komisariatu przy ulicy Chodeckiej.


Sprawą 40-latka będą dalej zajmowali się dochodzeniowcy. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności, gdyż kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości popełnił przestępstwo.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page