top of page

Nowy Sklep Aldi w Warszawie, u nas na Białołęce


aldi sklep białołęka

Dnia 29 grudnia Aldi oficjalnie otworzyło nowy sklep przy ul. Skarbka z Gór 8 w Warszawie, zdobywając swoją 12. placówkę w stolicy i 30. na terenie województwa mazowieckiego. Klienci, odwiedzając sklep w dniu otwarcia, mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na produkty marek własnych oraz uczestniczyć w degustacji asortymentu.


Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży Aldi w Polsce, zaznaczył, że województwo mazowieckie jest kluczowym obszarem dla rozwoju marki. Nowy sklep został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, kładąc nacisk na świeżość, zarówno w aranżacji przestrzeni, jak i ekspozycji asortymentu. Sklep o powierzchni około 1000 m2 oferuje dodatkowe udogodnienia, takie jak krajalnica do chleba, małe wózki zakupowe dla dzieci i komfortowy parking.


Godziny otwarcia sklepu to od poniedziałku do soboty od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Aldi zatrudniło kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji, a sklep zapowiada stałe hasło: "Raz Aldi, zawsze Aldi". Obywatele Warszawy mają teraz dostęp do świeżości i wyjątkowych promocji w nowoczesnym sklepie Aldi.


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page