top of page

Nowa Umowa Miasta Warszawa z OSP Białołęka
W dzisiejszym dniu nadszedł ważny moment, gdy OSP Białołęka podpisała umowę z Miastem Stołecznym Warszawa na kontynuację współpracy w zakresie ochrony przeciwpożarowej na kolejny rok. Ta decyzja potwierdza zaangażowanie i wsparcie Warszawy dla pięciu warszawskich Ochotniczych Straży Pożarnych, które z dumą reprezentujemy od lat.


To partnerstwo z Miastem Warszawa stanowi fundament działalności OSP, umożliwiając skuteczne działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Dzięki wsparciu wielu osób związanych ze strukturami miejskimi, takich jak Wiceprzewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Anna Auksel-Sekutowicz czy Dyrektor Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Michał Domaradzki, może skutecznie realizować swoje cele.


Ta umowa to nie tylko zobowiązanie formalne, to wyraz uznania dla naszej ciężkiej pracy i zaangażowania na rzecz społeczności lokalnej. Dzięki temu partnerstwu jesteśmy w stanie skutecznie realizować nasze zadania i dążyć do jeszcze lepszej ochrony przeciwpożarowej dla mieszkańców Warszawy.

bottom of page