top of page

Narkotyki na myjni w Białołęce.


Źródło zdjęć: Policja.pl


NARKOTYKI ZNACZNEJ ILOŚCI NA TERENIE MYJNI: Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli podejmują zdecydowane działania w sprawie handlu narkotykami na terenie miasta. Ostatnie zatrzymanie 42-letniego mężczyzny na warszawskiej Białołęce to kolejny krok w walce z przestępczością narkotykową, który odsłania skalę problemu na tym obszarze.

Według doniesień policyjnych, funkcjonariusze otrzymali informację o możliwym obrocie narkotykami na terenie myjni. W wyniku przeprowadzonej operacji zatrzymany został mężczyzna w wieku 42 lat. Podczas przeszukania pomieszczenia socjalnego policjanci natrafili na dwie torby z folii zawierające substancje psychotropowe, susz roślinny oraz kilkadziesiąt tabletek. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do badań, które potwierdziły ich nielegalny charakter.


Według informacji uzyskanych w trakcie śledztwa, zabezpieczone narkotyki to prawie 2 kg 4-CMC, ponad 115 gramów innych środków odurzających oraz 48 tabletek zawierających MDMA. To dowód na poważną działalność przestępczą, która zagraża bezpieczeństwu mieszkańców Białołęki oraz całego miasta.


Po zgromadzeniu niezbędnego materiału dowodowego w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Praga Północ, podejrzany usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości substancji psychotropowych i odurzających. Na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Sprawa ta jest jednym z wielu przypadków, które policja podejmuje w walce z handlem narkotykami na terenie Warszawy. Dochodzenie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ, a zatrzymanie 42-letniego mężczyzny to tylko jedna z wielu akcji podejmowanych przez funkcjonariuszy w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz zwalczania przestępczości związanej z handlem narkotykami.

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page