top of page

Naprawa Awarii Wodociągowej na Ulicy Porajów – Zmiany w Komunikacji MiejskiejMieszkańcy miasta muszą przygotować się na tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym oraz w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W dniach 23-24 stycznia 2024 r. ulica Porajów zostanie zamknięta dla ruchu z powodu konieczności naprawy nawierzchni, uszkodzonej w wyniku awarii wodociągowej.


Prace naprawcze rozpoczęły się 23 stycznia (wtorek) o godzinie 8:00 i potrwają do poranka następnego dnia, tj. do 24 stycznia (środa) do godziny 8:00. W tym czasie mieszkańcy mogą spodziewać się ograniczeń w dostępie do ulicy Porajów oraz zmian w organizacji ruchu.


Wprowadzone zostaną również zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych. Dotyczyć to będzie linii 211, 314, 518 oraz nocnej linii N13. Zmiany te mają na celu minimalizację niedogodności dla pasażerów komunikacji miejskiej, jednocześnie zapewniając sprawną realizację prac naprawczych.


Mieszkańcy i użytkownicy komunikacji miejskiej powinni zwrócić uwagę na tymczasowe rozkłady jazdy oraz możliwe zmiany tras, które zostaną wdrożone w związku z zamknięciem ulicy Porajów. Zaleca się planowanie podróży z wyprzedzeniem oraz uwzględnienie ewentualnych opóźnień spowodowanych zmianami w organizacji ruchu.


Władze miasta przepraszają za wszelkie niedogodności związane z tymczasowym zamknięciem ulicy i proszą o cierpliwość oraz zrozumienie w tym czasie. Wszelkie wysiłki są podejmowane, aby prace zostały wykonane sprawnie i jak najszybciej, minimalizując tym samym wpływ na codzienne funkcjonowanie mieszkańców i użytkowników drogi.
Zmiany trasowe

211

tylko w kierunku krańca ŻERAŃ FSO:KĘPA TARCHOMIŃSKA / DĄBRÓWKA WIŚLANA – … – Milenijna – Światowida – W. Świętosławskiego – Świderska – Myśliborska – … – ŻERAŃ FSO

314

w kierunku krańca TARCHOMIN:OLESIN – … – Światowida – Myśliborska – Świderska – Ćmielowska – … – TARCHOMIN

w kierunku krańca OLESIN:TARCHOMIN – W. Świętosławskiego – ŚwiderskaMyśliborska – Światowida – … – OLESIN

518

w kierunku krańca NOWODWORY:PL. TRZECH KRZYŻY – … – Modlińska – Światowida – W. Świętosławskiego – Świderska – … – NOWODWORY

w kierunku krańca PL. TRZECH KRZYŻY:NOWODWORY – … – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Modlińska  – … – PL. TRZECH KRZYŻY

N13

Kursy realizowane na trasie podstawowej zostają skierowane w obu kierunkach bezpośrednio ulicą Światowida z pominięciem przejazdu ulicami Myśliborską, Porajów, Świderską, W. Świętosławskiego i Ćmielowską.

Kurs wariantowy z krańca TARCHOMIN zostaje skierowany na trasę objazdową:TARCHOMIN – W. Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Modlińska – … – DW CENTRALNY.


Zmiany przystankowe

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków PORAJÓW 04 oraz PICASSA 01.

Na trasach objazdowych wszystkie napotkane przystanki obowiązują jako stałe. W zespole przystankowym TARCHOMIN:

  • dla linii 211 w kierunku krańca ŻERAŃ FSO obowiązuje wyłącznie przystanek TARCHOMIN 11 przy ulicy Świderskiej

  • dla linii 518 w kierunku krańca NOWODWORY obowiązuje wyłącznie przystanek TARCHOMIN 08 przy ulicy Świderskiej.


Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page