top of page

Twórcza Przygoda na Białołęce: Warsztaty Ceramiczne

warsztaty ceramiczne białołęka


W styczniu mieszkańcy będą mieli okazję do twórczego zanurzenia się w świecie ceramiki podczas fascynujących warsztatów organizowanych przez Białołęcki Ośrodek Kultury. Dwugodzinne spotkania z ceramiką, które odbędą się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, obiecują być niezapomnianym doświadczeniem artystycznym.


Warsztaty poprowadzi utalentowana Hanna Owczarek, która dzieli się swoją wiedzą i pasją do ceramiki. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać samodzielnie dwie, do trzech niewielkich prac, zdobywając w ten sposób praktyczne doświadczenie w rzeźbieniu i formowaniu gliny.


Sala plastyczna przy ulicy van Gogha 1 stanie się miejscem, gdzie artyści amatorzy spotkają się 5 i 12 stycznia o godzinie 10:00. To doskonała okazja, aby spędzić poranki w twórczym nastroju, rozwijając swoje umiejętności plastyczne i czerpiąc radość z procesu tworzenia.


Koszt udziału w warsztatach wynosi jedynie 10 złotych, co sprawia, że są one dostępne dla każdego zainteresowanego. Zapisy na warsztaty rozpoczną się 20 grudnia i będą prowadzone wyłącznie w Kasie BOK, dlatego warto być gotowym na szybką decyzję.


Warsztaty ceramiczne to nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności artystycznych, ale także doskonała forma spędzenia czasu w kreatywny sposób. Udział w nich to szansa na rozwinięcie pasji artystycznej i spotkanie z lokalną społecznością artystyczną.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page