top of page

"My Baby, czyli rodzinny biznes" – Komiczne Perypetie w Białołęckim Ośrodku Kultury


spektakl teatr bialoleka

Już 19 stycznia, Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl, który obiecuje być komiczną petardą sezonu. "My Baby, czyli rodzinny biznes" to historia Adama, 40-letniego mężczyzny stojącego przed życiowym dylematem: czy zasady moralne są ważniejsze niż posada prezesa zarządu dochodowej firmy?


Komedia, która Rozbawi do Łez

Spektakl, będący połączeniem humoru i życiowej refleksji, stawia pytania o wartości i wybory, z którymi każdy z nas może się zmierzyć. Adam, bohater sztuki, przechodzi przez serię niespodziewanych i zabawnych zdarzeń, które zmuszają go do zastanowienia się nad własnymi priorytetami.


Świat Ludzkich Pragnień i Namiętności

"My Baby, czyli rodzinny biznes" to nie tylko rozrywka, ale też inteligentny komentarz na temat ludzkich pragnień, marzeń i tego, co w życiu naprawdę ważne. Sztuka ta jest zaproszeniem do świata, w którym każdy wybór ma swoje konsekwencje, a humor miesza się z głębszym przesłaniem.


Bezpłatne Wejściówki – Jak je Zdobyć?

Bezpłatne wejściówki na spektakl będą dostępne od poniedziałku, 15 stycznia, od godziny 18.00 w kasach Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ulicach van Gogha 1 oraz Głębockiej 66. Zainteresowani mogą otrzymać maksymalnie dwie wejściówki na osobę. Ważne: brak możliwości rezerwacji.


Nie Przegap Tej Szansy!

To wyjątkowa okazja, aby spędzić wieczór pełen śmiechu i refleksji. Zarezerwuj czas i dołącz do widowni, aby śledzić perypetie Adama w "My Baby, czyli rodzinny biznes". Zapewniamy, że będzie to niezapomniane przeżycie pełne humoru i świetnej zabawy! Teatr na Białołęce!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page