top of page

Młodzi Mistrzowie Tenisa Stołowego na Białołęce


tenis stolowy bialoleka

W minionym tygodniu Białołęka stała się świadkiem emocjonujących zmagań młodych talentów tenisa stołowego. Szkoła Podstawowa nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego gościła uczestników dzielnicowych zawodów w Tenisie Stołowym, przeznaczonych dla dziewcząt i chłopców z kategorii wiekowej "Młodzież" urodzonych w latach 2009-2010. W ramach LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, 13 drużyn z różnych szkół podstawowych wzięło udział w rywalizacji, tworząc niezapomniany turniej.


Dziewczęta zaprezentowały się na boiskach wspaniale, a klasyfikacja końcowa nie pozostawiała wątpliwości co do ich umiejętności. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 154, która tym samym zasłużenie wyróżniła się złotym medalem. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 366, a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 110. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 342 zajęła czwarte miejsce, pokazując, że rywalizacja była bardzo zacięta. Mistrzostwo indywidualne przypadło Alicji Rosochackiej, zawodniczce SP 154, która zyskała tytuł MVP zawodów, będąc nie tylko zdolną graczka, ale także inspiracją dla innych.

Wśród chłopców również nie brakowało pasji i zaciętej rywalizacji. Szkoła Podstawowa nr 344 okazała się najlepsza, zdobywając złoty medal w klasyfikacji końcowej. Drugie miejsce przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 366, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna z SP 154. Szkoła Podstawowa nr 356 zajęła czwarte miejsce. Radosław Kępisty z SP 344 otrzymał zaszczytny tytuł MVP zawodów, co dowodzi jego wyjątkowych umiejętności.


Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i pasję, którą przynoszą na boiska. Życzymy im powodzenia na kolejnych zawodach miejskich, które odbędą się w dniach 12-13 lutego 2024 roku dla dziewcząt oraz 14-15 lutego 2024 roku dla chłopców. Niech to będzie czas kolejnych emocji i nowych osiągnięć sportowych dla tych utalentowanych młodych graczy. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów w tej pasjonującej dyscyplinie sportu.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page