top of page

Mammobus na Białołęce: Dlaczego Warto Skorzystać z Darmowego Badania Mammograficznego?


Mammografia Białołęka

Źródło zdjęcia: facebook.com/GenevaTrustPolska


Wychodząc naprzeciw potrzebie profilaktyki zdrowotnej, Urząd Dzielnicy Białołęka organizuje wyjątkowe wydarzenie, które może przynieść ogromne korzyści dla zdrowia kobiet. Mowa tutaj o obecności mammobusu na terenie dzielnicy, który będzie dostępny 2 kwietnia na parkingu Urzędu Dzielnicy Białołęka w godzinach od 9.00 do 17.00. Mammobus będzie dostępny dla wszystkich Pań w wieku między 45 a 74 rokiem życia. To niezwykle ważna inicjatywa, gdyż badanie mammograficzne stanowi kluczowy element w wczesnym wykrywaniu raka piersi.


Rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów złośliwych występujących u kobiet, dlatego regularne badania są niezwykle istotne dla utrzymania zdrowia i życia. Mammografia pozwala na wykrycie nawet najmniejszych zmian nowotworowych w piersiach, co znacząco zwiększa szanse na skuteczne leczenie i całkowite wyleczenie choroby. Dlatego też zachęcamy wszystkie Panie, które znajdują się w przedziale wiekowym objętym programem, do skorzystania z tej bezpłatnej możliwości diagnostycznej.


Warto podkreślić, że udział w badaniu mammograficznym jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu się pod podanymi numerami telefonów:

  • 58 767 34 55

  • 58 767 34 77


Rejestracja umożliwia wygodne i zorganizowane przeprowadzenie badania, co jest istotne dla komfortu i efektywności procesu diagnostycznego. Dlatego nie zwlekajmy, zadbajmy o swoje zdrowie i skorzystajmy z tej cennej okazji, która może okazać się kluczowa dla naszego dalszego życia. Raka można pokonać, ale ważne jest wczesne wykrycie zmian i podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page