top of page

Magiczne Spotkanie w Bibliotece Nautilus: Odkryj Tajemnice Fantastycznych Zwierząt


fantastyczne zwierzęta biblioteka nautilus bialoleka

Miejska Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla miłośników baśni i magii. Już 16 stycznia 2024 r. Biblioteka Nautilus stanie się miejscem spotkania z fantastycznymi zwierzętami, które przeniosą uczestników w świat pełen czarów i tajemnic.


Magiczne Stworzenia ożywają w Bibliotece

Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:00 przy ulicy Pancera 18, poświęcone będzie magicznym istotom znanych z baśni, legend i bajek. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o zwyczajach, pochodzeniu i tajemnicach tych niezwykłych stworzeń. To niepowtarzalna szansa, by zanurzyć się w świat wyobraźni i magii.


Tworzymy Najprawdziwszego Smoka!

Jednym z największych atrakcji spotkania będzie możliwość wyczarowania najprawdziwszego smoka. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w kreatywnym warsztacie, gdzie pod okiem specjalistów stworzą własnego, magicznego smoka.


Zapisy na Spotkanie

Aby wziąć udział w tym magicznym wydarzeniu, należy dokonać zapisów w bibliotece lub telefonicznie pod numerem (22) 614 60 80. Spotkanie jest skierowane do dzieci w wieku 7 lat i starszych.


Zapraszamy Młodych Odkrywców

To wydarzenie to doskonała okazja dla dzieci, by poszerzyć swoje horyzonty, odkryć tajemnice baśniowych istot i rozwijać swoją kreatywność. Biblioteka Nautilus zaprasza wszystkich młodych odkrywców do wspólnego odkrywania świata fantastycznych zwierząt i wspólnego tworzenia magicznych historii.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, by spotkać się z magicznymi stworzeniami i wziąć udział w niezapomnianym spotkaniu w sercu Białołęki!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page