top of page

Remont CLXV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Ostródzkiej w Warszawie zakończonyNa koniec roku 2023 zakończył się szeroko zakrojony remont CLXV Liceum Ogólnokształcącego znajdującego się przy ulicy Ostródzkiej 175 w Warszawie. Modernizacja ta przyniosła szkole szereg istotnych ulepszeń, mających na celu poprawę warunków nauki i komfortu uczniów.


W ramach remontu przeprowadzono gruntowną renowację sal lekcyjnych, korytarza oraz szatni przy sali gimnastycznej, co znacząco poprawiło wygląd i funkcjonalność tych przestrzeni. Ponadto wymieniono pokrycie dachowe w części A budynku oraz dokonano naprawy wentylatorów i wzmacniacza, co zwiększyło bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji.


Kolejnym istotnym elementem modernizacji było odnowienie windy, co ma kluczowe znaczenie dla dostępności i wygody użytkowania budynku przez wszystkich uczniów i pracowników szkoły. W szatniach przy sali gimnastycznej wymieniono instalację hydrauliczną w kabinach natryskowych, a w kotłowni zainstalowano nowe naczynie wzbiorcze CWU, co przyczyniło się do poprawy efektywności energetycznej szkoły.


Szczególnym punktem remontu było odnowienie pomieszczeń strzelnicy wirtualnej. Prace obejmowały przygotowanie i malowanie ścian pod ekran strzelnicy oraz montaż nowych drzwi. Strzelnica wirtualna została oficjalnie otwarta 12 stycznia i jest dostępna nie tylko dla uczniów liceum, ale również dla wszystkich mieszkańców Białołęki, co czyni ją ważnym punktem na mapie lokalnych atrakcji edukacyjnych i rekreacyjnych.


Te zmiany nie tylko znacząco poprawiają jakość infrastruktury edukacyjnej CLXV Liceum Ogólnokształcącego, ale także otwierają nowe możliwości dla społeczności lokalnej. Nowoczesna strzelnica wirtualna to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą rozwijać swoje umiejętności i spędzać czas na interesujących zajęciach. To kolejny krok w kierunku stworzenia przestrzeni, która służy zarówno edukacji, jak i integracji społeczności lokalnej.


Źródło zdjęć: facebook Dzielnicy Białołęka

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page