top of page

Lawendowy Dzień: Edukacyjne Wydarzenie z Okazji Międzynarodowego Dnia Epilepsji


Lawendowe Dni Białołęka

24 marca 2024 roku zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się na pasażu w okolicy sklepu Reserved w Galerii Północnej. Rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do 18:00.


Epilepsja, będąca jedną z najczęstszych chorób neurologicznych, nadal pozostaje tematem często bagatelizowanym. Dlatego też, przy okazji Międzynarodowego Dnia Epilepsji przypadającego na 26 marca, organizujemy tzw. Lawendowe Dni, aby zwiększyć świadomość społeczną na temat tej choroby.


Podczas Lawendowego Dnia w Galerii Północnej, każdy będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat padaczki: jak reagować w przypadku ataku, jak wygląda życie z tą chorobą oraz jakie są najczęstsze mity z nią związane. Wydarzenie będzie także okazją do udziału w warsztatach plastycznych dla dzieci, którym towarzyszyć będą występy dziecięcych artystów, wszystko w klimacie lawendowych akcentów.


Organizatorem tego wyjątkowego dnia jest Fundacja EPI-BOHATER. Dołącz do nas i wspólnie zwiększajmy świadomość na temat epilepsji! 🧠🎨

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page