top of page

Twórz Zimowe Lampiony na Rodzinnym Rękodziele w MultiCentrum!


rekodzielow bialoleka

MultiCentrum serdecznie zaprasza na kolejną edycję „Rodzinnego rękodzieła”, która odbędzie się w sobotę, 27 stycznia 2024 roku. To wyjątkowa okazja dla rodzin z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat, aby wspólnie spędzić czas, rozwijając swoje umiejętności artystyczne i kreatywność.


W tej edycji uczestnicy będą mieli szansę na stworzenie zimowych lampionów, które nie tylko staną się piękną dekoracją domowych wnętrz, ale także będą tworzyć niepowtarzalną atmosferę ciepła i światła w zimowe dni. Warsztaty rękodzieła to idealna okazja, aby w przyjaznej atmosferze rozwijać zdolności manualne oraz artystyczne wśród najmłodszych.


Zajęcia odbędą się w MultiCentrum przy ulicy Porajów 14 i będą podzielone na dwie sesje: pierwsza od 11:00 do 12:30, a druga od 13:00 do 14:30. Każda sesja zapewni indywidualne podejście i wystarczająco dużo czasu na wykonanie własnego projektu lampionu.


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – tylko 5 rodzin, czyli maksymalnie 10 osób – zachęcamy do szybkiego zapisywania się. Zapisy trwają od wtorku, 16 stycznia o godzinie 12:00. Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem (22) 614 60 70 lub mailowo na adres biuro@multicentrum.warszawa.pl.


Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na rodzinne tworzenie i zabawę. Zimowe lampiony, które powstaną podczas warsztatów, będą nie tylko piękną pamiątką, ale także świadectwem wspólnej, twórczej przygody. Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane rodziny do udziału w tej kreatywnej przygodzie w MultiCentrum!

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page