top of page

Kryminalni z Białołęki przejęli ponad 3 kilogramy narkotyków: Zatrzymanie podejrzanego i skuteczna akcja policyjna


Źródło zdjęć: praga-polnoc.policja.gov.pl


W wyniku działań kryminalnych prowadzonych przez policję z komisariatu na Białołęce, zatrzymano 22-latka podejrzanego o posiadanie ponad 3 kilogramów narkotyków w swoim mieszkaniu. W trakcie operacji, funkcjonariusze zabezpieczyli różnorodne substancje, w tym marihuanę i klefedron. Prokurator, który nadzoruje sprawę, przedstawił mężczyźnie zarzuty i zastosował wobec niego środki zapobiegawcze. Sprawa ta stanowi kolejny przykład skuteczności działań policji na Białołęce w walce z przestępczością narkotykową.


W toku śledztwa, policjanci ustalili, że podejrzany miał pojawić się w okolicach ulicy Modlińskiej, co pozwoliło im na skuteczne zidentyfikowanie i zatrzymanie mężczyzny. W trakcie interwencji, funkcjonariusze znaleźli przy nim torbę z nielegalnymi substancjami oraz inne dowody przestępstwa. Dalsze działania prowadzone przez policję doprowadziły do przeszukania mieszkania podejrzanego, gdzie również zabezpieczono kolejne porcje narkotyków.


Zatrzymany został przekazany prokuraturze, która wszczęła oficjalne śledztwo w tej sprawie. Prokurator postawił mężczyźnie zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, co grozi mu surową karą (do 10 lat pozbawienia wolności.) Zastosował też wobec niego policyjny dozór i poręczenie majątkowe w kwocie 50.000 złotych. Policja kontynuuje śledztwo w celu wyjaśnienia sprawy oraz wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji wobec podejrzanego.

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page