top of page

Kreatywne Warsztaty Rodzinne: Zabawa i Nauka w MultiCentrum!


dzieci białołęka

Zapraszamy wszystkich miłośników kreatywności i rodzinnego spędzania czasu do MultiCentrum w nadchodzącą sobotę, 24 lutego, na kolejne wyjątkowe warsztaty rodzinne. Podczas tego wydarzenia został przygotowany dla Was bogaty program, który zachęci do wspólnego działania i tworzenia.


Pierwszym punktem programu będzie Klub Photona, podzielony na dwie grupy: pierwsza sesja odbędzie się od godziny 11:00 do 12:30, a druga grupa będzie działać od 13:00 do 14:30. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które mogą wziąć udział wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona - każda grupa może pomieścić maksymalnie 5 rodzin lub 10 osób.


Kolejną atrakcją będą rodzinne warsztaty budowania z klocków K’Nex. Podobnie jak w przypadku Klubu Photona, będą one prowadzone w dwóch grupach: pierwsza od 11:00 do 12:30, a druga od 13:00 do 14:30. Te warsztaty są skierowane do dzieci od 5 lat, które również mogą uczestniczyć w nich wraz z opiekunami. Limit miejsc również wynosi 5 rodzin lub 10 osób na grupę.


Szczegółowe informacje na temat zajęć można znaleźć w programie dostępnym na stronie MultiCentrum. Zapisy rozpoczynają się we wtorek, 13 lutego, o godzinie 12:00. Można je dokonać telefonicznie pod numerem 22 614 60 70 lub drogą mailową na adres biuro@multicentrum.warszawa.pl. Osoby korzystające z zapisów mailowych prosimy o uzupełnienie danych w pliku na stronie: LINK


Warto się spieszyć, ponieważ o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami, a liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już teraz i przyjdź na niezapomniane rodzinne spotkanie w MultiCentrum.


Wstęp jest bezpłatny!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page