top of page

Rozwiń Skrzydła Kreatywności: Konkursy Sztuki i Tańca z Inspiracjami Filmowymi


konkurs taneczny i plastyczny bialoleka

Źródło grafiki: Białołęcki Ośrodek Kultury


Białołęcki Ośrodek Kultury otwiera dla Was niezwykłą przestrzeń, by wyrazić siebie poprzez sztukę inspirowaną magicznym światem kina. To wyjątkowa okazja, by pokazać swoje umiejętności plastyczne i taneczne, a także podzielić się z innymi swoją pasją do filmów i bajek. BOK przygotował dwa konkursy: plastyczny, skupiający się na twórczości wizualnej, oraz taneczny, gdzie główną rolę odgrywa muzyka filmowa.


Konkurs Taneczny – Wyraź Swoją Pasję do Tańca:

Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych. Motywem przewodnim jest muzyka filmowa, co daje szerokie pole do popisu w interpretacji i kreatywności. Uczestnicy mogą prezentować dowolne style taneczne, od breakdance po taniec towarzyski, łącząc je z elementami akrobatyki i gimnastyki artystycznej. Konkurs skierowany jest do grup 2-10 osób w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy młodsi (klasy 1-3) i juniorzy (klasy 4-8).


Konkurs Plastyczny – Poddaj się Magii Filmu:

Dla miłośników sztuk wizualnych jest konkurs plastyczny, gdzie zadaniem jest stworzenie pracy inspirowanej ulubionym filmem lub bajką. Prace mogą być wykonane w różnych technikach płaskich, w formacie A3. Zachęcamy do eksperymentowania z kolorami i formami, by jak najlepiej oddać ducha wybranej produkcji filmowej. Konkurs jest otwarty dla różnych grup wiekowych, od 7 do 18 lat.


Ważne Informacje:

Konkursy rozstrzygnięte zostaną w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ulicy Głębockiej 66 w Warszawie. Finał konkursu tanecznego zaplanowano na 12 marca 2024 roku o godzinie 10:00, a ogłoszenie wyników konkursu plastycznego odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13:30.


Zachęcamy Was do udziału w tych niezwykłych konkursach. To nie tylko szansa na pokazanie swoich talentów, ale również wspaniała okazja do spotkania innych pasjonatów sztuki i tańca. Czekamy na Wasze inspirujące i kreatywne zgłoszenia! Światła, kamera, akcja – niech rozpocznie się artystyczna przygoda!


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page