top of page

Komfort i nowoczesność w SP 344 na Białołęce: Renowacja dla lepszej jakości naukiSzkoła Podstawowa nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Białołęce, znana ze swojego zaangażowania w tworzenie przyjaznej i wspierającej środowiska edukacyjnego, niedawno przeszła serię ulepszeń mających na celu zwiększenie komfortu uczniów i personelu. Renowacja łazienki damskiej, instalacja nowoczesnego systemu klimatyzacji w stołówce oraz wymiana przestarzałych drzwi zewnętrznych to tylko niektóre z działań, które zostały podjęte w ramach projektu modernizacji szkoły.


Wartość zrealizowanych prac wyniosła 152 023 zł, co stanowi znaczną inwestycję w infrastrukturę edukacyjną dzielnicy. Dzięki tym zmianom, uczniowie mogą teraz korzystać z odnowionej łazienki, która nie tylko spełnia najwyższe standardy higieny, ale także zapewnia przestrzeń odpowiadającą potrzebom młodych ludzi. Nowa klimatyzacja w stołówce gwarantuje, że wszyscy mogą cieszyć się posiłkami w komfortowych warunkach, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Z kolei wymiana drzwi zewnętrznych nie tylko poprawiła estetykę budynku, ale także zwiększyła bezpieczeństwo i efektywność energetyczną szkoły.


Te ulepszenia są dowodem na to, jak bardzo społeczność szkolna i lokalne władze dbają o zapewnienie najlepszych możliwych warunków do nauki i rozwoju dla dzieci i młodzieży. Dzięki tym inwestycjom Szkoła Podstawowa nr 344 staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem edukacji, gdzie każdy uczeń może poczuć się komfortowo i skupić na swoim rozwoju.

Komentar

Dinilai 0 dari 5 bintang.
Belum ada penilaian

Tambahkan penilaian
bottom of page