top of page

Kolejni podejrzani o kradzieże


Źródło zdjęć: policja.pl


Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka podjęli czynności w sprawie kradzieży słuchawek o wartości ponad 800 złotych ze sklepu przy ul. Annopol 2 w Warszawie, do której doszło 23.01.2024 r. Poszukujemy trzech mężczyzn widocznych na opublikowanych zdjęciach. Jeśli rozpoznajesz któregokolwiek z nich, prosimy o kontakt z nami.


Pierwszy mężczyzna, dokonujący kradzieży, ma około 40 lat, przeciętną budowę ciała i nosi czarną czapkę materiałową z logo "Nike", długą czarną kurtkę, czarną bluzę z logo "Nike", czarne spodnie i biało-czarne buty z błyszczącymi elementami.

Drugiego mężczyznę, wskazującego towar, szacuje się na około 40-50 lat, jest łysy, o szczupłej budowie ciała, ubrany w zieloną kurtkę, ciemne spodnie i buty.

Trzeci mężczyzna, pełniący rolę "czujki", ma około 35 lat i nosi czarną materiałową czapkę, czarną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie i czarne buty.


Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w identyfikacji tych mężczyzn, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerami telefonu 47 723-51-30, 47 723 52 20 lub drogą mailową na adres: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl. Numer sprawy to KP-D-II-1654/24.Źródło zdjęć: policja.pl


Druga sytuacja dotyczy kradzieży asortymentu o wartości niemal 1700 złotych ze sklepu znajdującego się w galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Osoby przedstawione na opublikowanych zdjęciach - mężczyzna i kobieta - są podejrzewane o popełnienie tego przestępstwa. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w identyfikacji tych osób, prosimy o kontakt z policjantami z Białołęki.


Opis mężczyzny: w wieku około 20-25 lat, szczupła budowa ciała, ciemne krótkie włosy. Ubierał czarną kurtkę z kapturem z napisem na klatce piersiowej, ciemne spodnie, czarno-białe buty z białą podeszwą i białymi sznurowadłami, oraz miał czarny plecak.


Opis kobiety: w wieku około 25 lat, szczupła budowa ciała, długie ciemne włosy. Miała na sobie różową kurtkę, niebieskie spodnie dżinsowe, białe adidasy, oraz nosiła torbę w ciemnym kolorze na ramieniu.


Jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości tych osób, prosimy o kontakt z policją pod numerami telefonu 47 723-51-30, 47 723 52 20 lub drogą mailową na adres: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl. Sprawa prowadzona jest pod numerem KP-D-II-1655/24.Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page