top of page

Kinowy Poranek w Białołęce - Familijne seanse filmowe


kino poranek dzieci białołęka


W Białołęce, w Kinie "Głębocka 66" oraz "Kinie na boku", organizowany jest cykl Kinowy Poranek. W wybrane niedziele, prezentowane są familijne seanse filmowe, które są idealnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną. Bilety w cenie 14 zł można nabyć w Kasach BOK oraz internetowo.


Warto zabrać całą rodzinę do kina, ponieważ jest to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i zacieśnienia więzi rodzinnych. Kinowy Poranek to idealna propozycja dla tych, którzy chcą “odkleić” swoje dziecko od smartfona i rozpocząć z nim kinową przygodę. W trakcie seansów, dzieci mogą zobaczyć ciekawe filmy, które rozwijają ich wyobraźnię i uczą zrozumienia otaczającego świata.


W ramach cyklu Kinowy Poranek, w Kinie "Głębocka 66" oraz "Kinie na boku", już 7 stycznia będzie można obejrzeć serial animowany Rodzina Treflików. Serial opowiada o zwyczajnej rodzinie, która dzięki magicznym mocom, pozostaje niewidoczna dla dorosłych. Dzieci z rodzeństwa Treflików, wraz z Małym Wujciem, udają się do odległych krain, gdzie rozwiązują problemy i uczą się zrozumienia otaczającego ich świata. W trakcie seansów, będzie można zobaczyć odcinki serialu takie jak: “Syrenka”, “Oj boli!”, “Smog”, “Fortepian”, “Kwiat paproci”, “Perełka”, “Obcy”.


Bilety dostępne na stronach BOK.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page