top of page

Kasia Kowalska, koncert na Białołęce!


kasia kowalska koncert białołęka

Dzielnica Białołęka ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników muzyki na wyjątkowy koncert Kasi Kowalskiej! 🎶 To wydarzenie, które nie tylko umili wieczór, ale też dostarczy niezapomnianych emocji wszystkim fanom polskiej muzyki pop.


Jak zdobyć wejściówkę?

Aby uczestniczyć w koncercie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie [link](https://bialoleka.um.warszawa.pl/-/koncert-kasi-kowalskiej) (Link będzie aktywny od godziny 9:00 w dniu 12 lutego 2024 roku). Dystrybucja wejściówek odbędzie się w dniach od 16 lutego do 18 lutego.


Kasia Kowalska - Ikona Polskiej Muzyki 🎶

Kasia Kowalska to artystka, która od lat zachwyca swoim talentem i charyzmą na polskiej scenie muzycznej. Zdobyła uznanie publiczności swoim charakterystycznym głosem, energetycznymi występami i niezapomnianymi utworami. Jej bogata kariera obejmuje wiele albumów studyjnych, takich jak "Gemini", "Czekając na...". i "Antepenultimate". Kasia Kowalska nie tylko zachwycała odbiorców na koncertach w Polsce, ale również podbiła serca słuchaczy zagranicznych. Jej muzyka to połączenie rocka, popu i ballad, które dotykają najgłębszych emocji. Kasia Kowalska to także laureatka licznych nagród muzycznych oraz jury popularnego programu telewizyjnego "The Voice of Poland", gdzie swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się z młodymi adeptami sztuki wokalnej. Jej wkład w polską muzykę jest nieoceniony, a jej koncerty są zawsze wyjątkowym przeżyciem dla fanów wszelkiego wieku.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page