top of page

Karnawałowa Impreza w Białołęckim Ośrodku Sportu: Wieczór Pełen Tańca i Radości


karnawał impreza białołęka

Białołęcki Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy na niezapomnianą karnawałową fiestę, która odbędzie się 10 lutego 2024 roku. To idealna okazja, aby w radosnej atmosferze pożegnać karnawał, ucząc się nowych kroków tanecznych i bawiąc się do rytmów serwowanych przez DJa.


Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i obiecuje mnóstwo atrakcji. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się układów choreograficznych w różnych stylach, takich jak zumba, jazz, impro czy latino. Nie zabraknie również konkursów tanecznych z nagrodami dla najbardziej energicznych tancerzy.


Organizatorzy zachęcają do przybycia w kolorowych, błyszczących strojach, pełnych cekinów, aby dodać wieczorowi prawdziwie karnawałowego blasku. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną maski karnawałowe, a niezapomniane chwile będzie można uwiecznić dzięki fotobudce 360 stopni.


Wstęp na wydarzenie jest wolny, co czyni tę karnawałową fiestę dostępną dla każdego, kto pragnie spędzić sobotni wieczór na tańcu, zabawie i integracji z innymi. Białołęcki Ośrodek Sportu, położony przy ulicy Światowida 56, stanie się tego wieczoru miejscem, gdzie energia i radość tańca połączą wszystkich uczestników.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by w radosnej atmosferze zakończyć karnawałowy sezon. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców i gości Białołęki na tę niezapomnianą karnawałową zabawę!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page