top of page

Kameralne Spotkanie Kryminalne. Sławni pisarze na Białołęce!


Joanna Opiat-Bojarska Spotkanie Białołęka

Na początku roku Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy ogłosiła drugą edycję Kameralnych Spotkań Kryminalnych, organizowanych w ramach Białołęckiej Sceny Literackiej. Spotkania , które gromadzą miłośników literatury kryminalnej, odbędą się w Czytelni Naukowej Nr XX, znajdującej się przy ul. Van Gogha 1. Harmonogram przewiduje trzy wydarzenia, z których każde będzie miało innego gościa specjalnego.


Trzecie spotkanie, zaplanowane jest na 11 kwietnia, z Joanna Opiat-Bojarską, autorką bestsellerowych powieści kryminalnych.

Aby wziąć udział w Kameralnych Spotkaniach Kryminalnych, należy dokonać wcześniejszej rejestracji telefonicznie pod numerem 22 614 64 35. To doskonała okazja dla miłośników kryminałów, by poznać twórców swoich ulubionych dzieł, dowiedzieć się więcej o procesie twórczym oraz porozmawiać na temat literatury kryminalnej. Nie przegapcie tej unikalnej możliwości!


Joanna Opiat-Bojarska

Jedna z najpopularniejszych autorek powieści kryminalnych w Polsce. Uhonorowana Nagrodą Czytelników Wielkiego Kalibru na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału w 2022 r. za powieść „Oni”. Mistrzyni researchu i specjalistka od brudnych spraw. Te policyjne opisała w sensacyjnej serii „Kryształowi”. Ostatnio wydała doskonałe thrillery „Chodź za mną”, „Winny” i „Oni”. Dociekliwa, pomysłowa i bezkompromisowa. Opracowała wzór na najlepszy kryminał: realizm, emocje i zwroty akcji. Jej najnowszą powieścią jest „Fejm” – przewrotny thriller, w którym prawda ma wiele twarzy. Joanna Opiat-Bojarska otworzyła wiele zamkniętych dla publiczności drzwi, wniknęła do środka i obnażyła prawdę o mechanizmach rządzących światem sław.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page