top of page

"Do szczęścia jeden krok" - Teatr Pora na Seniora Świętuje Dzień Babci i Dziadka


teatr senior bialoleka

W związku z nadchodzącym Dniem Babci i Dziadka, Teatr Pora na Seniora zaprasza na wyjątkowy spektakl pt. "Do szczęścia jeden krok". To niepowtarzalna okazja, aby uczcić tę wyjątkową okazję w artystycznej atmosferze. Spektakl odbędzie się 21 stycznia, w niedzielę o godzinie 12:00 przy ulicy van Gogha 1.


Publiczność będzie miała okazję zobaczyć wyjątkowy program, przygotowany specjalnie na tę okoliczność. W jego ramach zaprezentowane zostaną fragmenty dobrze znanego i lubianego spektaklu "Pieniądze szczęścia nie dają", jak również elementy nowej premiery "Do zakochania jeden krok". Wydarzenie będzie nie tylko okazją do podziwiania teatralnego talentu, ale również do przeżycia niezapomnianych chwil w towarzystwie kultury.


Dodatkowo, zespół Teatru Pora na Seniora przygotował dla widzów teatralny prezent-niespodziankę, który przeniesie ich w aurę minionych Świąt. To będzie wyjątkowy moment, który pozwoli na chwilę nostalgii i wspomnień.


Na koniec wydarzenia organizowany będzie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, co z pewnością doda spektaklowi dodatkowego uroku i emocji. To doskonała okazja dla wszystkich seniorów, aby spędzić czas w miłej atmosferze i świętować Dzień Babci i Dziadka na kulturalnej płaszczyźnie.


Bezpłatne wejściówki na spektakl są dostępne i można je odebrać w kasach BOK. Zapraszamy wszystkich seniorów oraz osoby, które chcą sprawić radość swoim bliskim w tym szczególnym dniu, do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie przegapcie okazji do świętowania wraz z Teatrem Pora na Seniora!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page