top of page

Hello Fashion: Targi Mody dla Niezależnych Projektantów


galeria północna targi mody białołęka

Zdefiniuj modę po swojemu! Jeśli chcesz wyróżnić się i znaleźć ubrania oraz dodatki, które idealnie podkreślą Twój charakter i styl, to targi Hello Fashion są właśnie dla Ciebie! Od 8 do 10 lutego na parterze w okolicach sklepu Reserved w Galerii Północnej, spotkasz się z nietuzinkową modą, która omija wieszaki sieciówek, by trafić prosto do szaf osób śmiało podążających za trendami.


Kolorowe wymiary mody to tylko początek tego, co czeka na odwiedzających! Oprócz oryginalnych ubrań, na stoiskach można znaleźć także ręcznie wytwarzane świece, szczotki z naturalnym włosiem do włosów, ubrań i butów, domowe dekoracje z prawdziwego drewna oraz kunsztowną biżuterię. Twórcy tych dzieł potrafią wydobyć naturalne piękno z błyszczących kamieni, tworząc misterne i unikatowe projekty.


Lista wystawców i oferta modowa są zmiennymi, co sprawia, że każda edycja targów jest niepowtarzalna! Nie przegap więc najbliższej okazji, aby odkryć nowe modowe inspiracje i spotkać się z twórcami, którzy wkładają w swoje projekty całe serce i pasję.


Targi Hello Fashion to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć unikatowe ubrania i dodatki, ale także centrum kreatywności i modowego vibe'u. Pasjonaci mody prezentują na nich swoje niezwykłe projekty, które powstają z największą pieczołowitością i oryginalnym pomysłem w zaciszu własnych atelier. To wyjątkowe przedmioty, które potrafią zawrócić w głowie nawet najbardziej wymagającym modowym entuzjastom.


Nie szukaj więc swojego stylu - on sam Cię tutaj znajdzie! Przyjdź na targi Hello Fashion do Galerii Północnej i pozwól modzie wyrazić Twoją osobowość!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page