top of page

Ferie 2024 razem z Galerią Północną!


Galeria polnocna ferie bialoleka

Zaledwie 14 dni, a jednak tak wiele możliwości – tak można podsumować tegoroczne atrakcje na ferie zimowe, które przygotowała Galeria Północna!,

Warto wykorzystać ten czas na rodzinne wyjścia i ciekawe zajęcia, które zapewnią niezapomniane wrażenia i radość.


Jedną z propozycji jest wizyta w kinie, gdzie na dużym ekranie można obejrzeć m.in. nową interpretację "Akademii Pana Kleksa", baśniowy film "Wonka" z Timothéem Chalametem w roli głównej czy "Wyspę Puffinów i przyjaciół". Cinema City przygotowało ofertę specjalną – dorosły płaci jak za bilet dziecięcy przy zakupie maksymalnie dwóch biletów dla dorosłych z biletem dla dziecka do 12 lat.


Dla najmłodszych idealnym miejscem spędzenia wolnego czasu będą półkolonie w Salach Zabaw Fikołki, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Program półkolonii jest multirozwojowy i dopasowany do różnych grup wiekowych. Zawiera różnorodne aktywności, od ruchu na świeżym powietrzu, przez gry i zabawy, aż po warsztaty artystyczne i kulinarne. Półkolonie są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-11 lat i obejmują pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie.


Pasjonaci motoryzacji będą mieli okazję podziwiać klasyczne modele samochodów na wystawie "Klasyki w Północnej", która trwa do 28 stycznia. Wśród eksponatów znaleźć można samochody, które ujrzały światło dzienne nawet 70 lat temu.


Dla fanów futbolu przygotowano wystawę "Magia Futbolu", która prezentuje sto eksponatów, w tym piłki z międzynarodowych mistrzostw, koszulki znanych piłkarzy oraz buty z lat minionych. Wystawa, podzielona na cztery strefy temat

yczne, dostarcza mnóstwa ciekawostek. Trwa do 27 stycznia.


Niedziela 21 stycznia w Galerii Północnej upłynie pod znakiem garażówki, na której miłośnicy staroci i artykułów kolekcjonerskich znajdą przedmioty z duszą. To doskonała okazja dla tych, którzy cenią unikatowe przedmioty i dbają o środowisko.


Dodatkowo, 20 i 27 stycznia Klub Sportowy "Spójnia" z Warszawy zaprasza na pokaz symulatora żaglówki dla dzieci "Optimist" oraz ergometru kajakowego, zachęcając do aktywnego spędzania czasu wolnego.


W Galerii Północnej na gości czekają także liczne sklepy z najnowszą modą oraz lokale gastronomiczne, które zaspokoją głód po zimowych atrakcjach. Trwające do końca stycznia wyprzedaże są doskonałą okazją do zakupów w promocyjnych cenach.


Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page