top of page

Edukacyjne Spotkanie z Policją na Temat Bezpieczeństwa Podczas Ferii Zimowych


Źródło zdjęć: praga-polnoc.policja.gov.pl


W poniedziałek, mł.asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska z zespołu ds. prewencji kryminalnej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI oraz Szymon Chodorowski z Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa odwiedzili młodych uczestników programu "Zima w Mieście" przy ul. Myśliborskiej 25 na Białołęce, by porozmawiać o kluczowych aspektach bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.


Spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie zimowym. Młodzi uczestnicy wykazali się dużą znajomością tematu, aktywnie zadając pytania dotyczące pracy policjantów oraz bezpieczeństwa. Policjantka Wiatrowicz-Grabowska i urzędnik Chodorowski z zainteresowaniem odpowiadali na wszystkie pytania, a także zaprezentowali wyposażenie policyjne, co wzbudziło szczególne zaciekawienie wśród dzieci.


Na zakończenie spotkania, młodzi uczestnicy otrzymali książeczki edukacyjne, mające na celu utrwalenie wiedzy o bezpieczeństwie. Dodatkowo, policjantka zachęciła dzieci do wzięcia udziału w konkursie "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", organizowanym przez Komendę Główną Policji i Fundację PZU, co stanowi doskonałą okazję do dalszego zgłębiania wiedzy na temat bezpiecznych zachowań.


Inicjatywy takie jak to spotkanie są niezwykle ważne w edukacji najmłodszych, pomagając im zrozumieć znaczenie zasad bezpieczeństwa oraz rozwijać świadomość zagrożeń, które mogą napotkać podczas ferii. Dzięki zaangażowaniu policji i lokalnych instytucji, dzieci na Białołęce mogą cieszyć się bezpiecznym i aktywnym spędzaniem wolnego czasu zimą.

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page