top of page

Dzielnicowi z Białołęki Szybko Reagują na Wezwanie i Ratują Pasażerkę Autobusu


policja białołęka

W miniony wtorek, dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, sierż. sztab. Łucja Karpowicz i asp. sztab. Mariusz Ostrowicki, wykazali się niezwykłą gotowością do działania i empatią, pomagając młodej kobiecie w trudnej sytuacji zdrowotnej.


Patrolując okolice ulicy Ostródzkiej, funkcjonariusze otrzymali niepokojące informacje od kierującej autobusem, w którym znajdowała się 22-letnia pasażerka z poważnymi problemami kardiologicznymi.

Sytuacja wymagała szybkiej reakcji. Po otrzymaniu informacji, że kobieta może doświadczać zawału serca, policjanci bez wahania przystąpili do działania. Wezwali pogotowie ratunkowe i podjęli pierwsze kroki, aby zapewnić pasażerce bezpieczeństwo i komfort do czasu przyjazdu medyków. Z niezwykłą troską ułożyli kobietę w pozycji bezpiecznej, monitorując jej stan, co mogło mieć kluczowe znaczenie dla jej zdrowia.


Dzięki profesjonalizmowi i szybkiej interwencji sierż. Karpowicz i asp. Ostrowickiego, młoda kobieta została szybko przetransportowana do szpitala, gdzie mogła otrzymać niezbędną opiekę medyczną. Działania te świadczą o wysokim poziomie zaangażowania i gotowości do niesienia pomocy przez funkcjonariuszy warszawskiej policji, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców stolicy.


Ten przykład pokazuje, jak ważna w codziennej służbie jest nie tylko umiejętność szybkiego reagowania, ale również empatia i troska o drugiego człowieka. Społeczność Białołęki może czuć się bezpieczna, wiedząc, że w razie potrzeby, może liczyć na wsparcie i pomoc swoich dzielnicowych.


Źródło zdjęcia: praga-polnoc.policja.gov.pl

תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
bottom of page