top of page

Duży Przemyt Narkotyków na Białołęce: 23-Latek Aresztowany


narkotyki bialoleka

W wyniku skutecznej operacji policji z wydziału kryminalnego z Woli, doszło do zatrzymania 23-letniego mężczyzny w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Akcja miała miejsce na warszawskiej Białołęce, gdzie w jednym z lokali policjanci odkryli i zabezpieczyli środki odurzające oraz substancje psychotropowe.

Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze natrafili na susz roślinny oraz skrystalizowane substancje umieszczone w słoikach szklanych. Dodatkowo znaleziono dwie wagi elektroniczne i ponad 1100 złotych w gotówce, które zostały zabezpieczone na poczet ewentualnych kar i grzywien.


Dalsze badania laboratoryjne potwierdziły, że zabezpieczone substancje to ponad 230 gramów środków odurzających, ponad 30 gramów substancji 4-CMC oraz niemal pół kilograma amfetaminy. Śledztwo ujawniło również, że mężczyzna prowadził działalność związaną z handlem narkotykami.


Po zebraniu materiału dowodowego przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Praga Północ, podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających, a także handlu narkotykami.

Na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres dwóch miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czynności związane z prowadzonym postępowaniem są pod stałym nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ. Sprawa ta jest kolejnym przykładem skutecznej pracy organów ścigania w walce z przestępczością narkotykową w stolicy.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page