top of page

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w Zapasach! Zapraszamy na Białołękę!


Zapasy Białołęka

Wspaniałe wydarzenie sportowe znów powraca do Dzielnicy Białołęka! Już w tę niedzielę (24 marca), zapraszamy wszystkich na emocjonujące Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w zapasach, gdzie zawodniczki i zawodnicy z Warszawy i Mazowsza zmierzą się o tytuł Mistrzów Mazowsza w stylu klasycznym!


Nie zabraknie pasji, zaangażowania i niezwykłych widowiskowych walk. Tegoroczne zawody obiecują przynieść jeszcze więcej emocji i niespodzianek, niż poprzednie edycje.


Oczywiście, gorąco kibicujemy naszym lokalnym talentom - zapaśnikom UKS Talent Białołęka! Wierzymy, że pokażą się z jak najlepszej strony i zasilą listę triumfatorów.

Nie przegapcie tej sportowej uczty! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zapasów do kibicowania i wspólnego przeżywania tego niezapomnianego wydarzenia. Aby poczuć ducha rywalizacji i dopingować naszych zawodników, przyjdźcie licznie w niedzielę i wsparcie naszą drużynę!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page