top of page

Drugi Memoriał Grzegorza Skrzecza: Honor i Pasja na Ringu Białołęki


memoriał grzegorza skrzecza białołęka

W hołdzie pamięci Trenera Grzegorza Skrzecza, zmarłego w 2023 roku, Białołęka organizuje "Drugi Memoriał Grzegorza Skrzecza". Wydarzenie, zaplanowane na 17 lutego 2024, odbędzie się w Hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ulicy Światowida 56. Imprezę współtworzą Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Białołęcki Ośrodek Sportu, Akademia Walki, Polski Związek Bokserski oraz Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski.


Turniej Bokserski przyciągnie zawodników z różnych kategorii wiekowych, od młodzika do seniora, oferując im platformę do rywalizacji sportowej i upamiętnienia wkładu Trenera Skrzecza w rozwój boksu. Organizatorzy oczekują około 40 walk, podkreślając, że z powodu ograniczonej liczby miejsc, zgłoszenia będą przyjmowane do 2 lutego wyłącznie drogą mailową na adres akademia@akademiawalki.com. Zainteresowani muszą dostarczyć pełne informacje o zawodniku, w tym imię i nazwisko, wagę, rocznik, liczbę stoczonych walk oraz nazwę klubu.


Wpisowe dla seniorów i seniorek wynosi 80 zł, płatne w dniu zawodów. Uczestnicy będą mieli szansę nie tylko na zdobycie okolicznościowych medali i nagród rzeczowych, ale również na wyróżnienia w kategoriach najlepszego zawodnika, zawodniczki, klubu oraz najlepszych przedstawicieli Akademii Walki.


Zapraszamy wszystkich sympatyków boksu do wspólnego świętowania życia i osiągnięć Trenera Grzegorza Skrzecza, zarówno osobiście na hali sportowej, jak i poprzez śledzenie relacji online na mediach społecznościowych organizatorów.

Wejście na turniej jest bezpłatne!

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page