top of page

Dramat rodzinny na Białołęce. Mężczyzna z ranami kłutymi nie żyje. Świadkiem córka.


morderstwo białołęka

Źródło zdjęcia: facebook Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans"


Zgodnie z informacjami podanymi przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie. 13-letnia dziewczynka zaalarmowała dyspozytora medycznego, że jej matka zaatakowała młotkiem ojca. Dyspozytor na miejsce wysłał policję oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego W01 102 i W01 106. "W mieszkaniu zastaliśmy 38-letniego mężczyznę z trzema ranami kłutymi w okolicach klatki piersiowej oraz jedną w okolicy szyi. Pomimo reanimacji pacjenta nie udało się uratować."


Policja potwierdziła zdarzenie reporterom TVN24 , ale bez zdradzania szczegółów, bo funkcjonariusze wciąż pracują na miejscu: "- Doszło do zgonu mężczyzny. Prowadzone są czynności - powiedziała tvnwarszawa.pl komisarz Paulina Onyszko, rzeczniczka policji na warszawskiej Białołęce.

Przed godziną 16 komisarz Onyszko dodała, że do sprawy została zatrzymana jedna osoba. - Informacje zgromadzone podczas dzisiejszych działań będą przesłane do prokuratury celem analizy - przekazała policjantka."


W komentarzach na portalach społecznościowych nie pojawiły się wpisy o wcześniejszych problemach, hałasach lub kłótniach rodziny. Sąsiedzi są wstrząśnięci.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page