top of page

Bohema House – Ekologiczny Teatr Serca Białołęki
Białołęka, zielona dzielnica Warszawy, słynie z przyjaznego środowiska i społeczności skupionej na rozwoju. W sercu tej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy znajduje się Bohema House, innowacyjny i pierwszy na świecie teatr ekologiczny. Ten niezwykły projekt, zlokalizowany w Białołęce, łączy pasję do sztuki z troską o naszą planetę, przekształcając sposób, w jaki myślimy o teatrze i edukacji ekologicznej.


Bohema House, zrodzony z miłości do natury i sztuki, jest miejscem, gdzie każdy spektakl to podróż edukacyjna. Teatr ten postawił sobie za cel nie tylko dostarczanie najwyższej jakości rozrywki, ale również kształtowanie świadomości ekologicznej wśród mieszkańców Białołęki i całej Warszawy. Repertuar teatru jest starannie dobierany i skierowany do osób w każdym wieku, od najmłodszych, po dorosłych, z naciskiem na młodzież.


Jednym z głównych atutów Bohema House jest jego oryginalna architektura i zastosowanie ekologicznych rozwiązań, które są odzwierciedleniem misji teatru. Budynek zaprojektowany z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, wykorzystuje odnawialne źródła energii i systemy recyklingu, co czyni go wzorem zrównoważonego rozwoju w samym sercu Białołęki.


Teatr prowadzi również liczne warsztaty, wydarzenia edukacyjne i projekty społeczne, angażując lokalną społeczność Białołęki i promując aktywny udział w ochronie środowiska. Dzięki tym inicjatywom, mieszkańcy Białołęki mają możliwość bezpośredniego zaangażowania się w działania na rzecz lepszego jutra.


Bohema House nie jest zwykłym teatrem – to przestrzeń, gdzie sztuka spotyka się z ekologią, tworząc unikalne i inspirujące doświadczenia dla każdego. Mieszkańcy Białołęki i wszyscy odwiedzający mają szansę być częścią tej wyjątkowej społeczności, która poprzez sztukę zmienia świat na lepsze.


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki i nie tylko do odwiedzenia Bohema House, aby na własne oczy zobaczyć, jak wspaniałą przestrzenią może być teatr, który łączy w sobie miłość do sztuki, edukacji i naszej planety. Razem możemy tworzyć zrównoważoną przyszłość dla Białołęki i całego świata!


Bilety dostępne są ONLINE luba w kasach biletowych ul. Światowida 14 lok. U 164


Źródło zdjęć, strona internetowa teatru: https://www.bohemahouse.pl/


Adres teatru:

Bohema House

ul. Smugowa 46A

03-032 Warszawa, Białołęka


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page