top of page

Book Club dla Młodych Czytelników: "Dziennik Cwaniaczka" w Języku Angielskim


biblioteka spotkanie dziennik cwaniaczka

Wszyscy uczniowie szkół podstawowych z klas 6-8 są zaproszeni na niezwykłe spotkanie w ramach Białołęckiego Book Clubu. Tym razem dyskusja skupi się wokół popularnej serii książek „Dziennik Cwaniaczka” autorstwa Jeffa Kinneya. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia o godzinie 12:30 w Bibliotece Zielonej. Pamiętajcie o zapisach – możecie to zrobić osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod numerem 22 675 05 12.


„Dziennik Cwaniaczka” to bestsellerowa seria książek dla dzieci, napisana przez amerykańskiego autora Jeffa Kinneya. Historia opowiada o perypetiach młodego Grega Heffleya, który na kartach swojego dziennika opisuje codzienne wyzwania, problemy i zabawne sytuacje, z jakimi musi się zmierzyć każdy młody nastolatek. Książki są świetnym połączeniem humoru i realistycznych opisów dorastania, co sprawia, że cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.


Spotkanie Book Clubu będzie doskonałą okazją do praktykowania języka angielskiego przez młodych czytelników. Dyskusja o książce „Dziennik Cwaniaczka” w języku angielskim pozwoli uczestnikom na rozwijanie umiejętności językowych, a także podzielenie się własnymi przemyśleniami i opiniami na temat przeczytanej historii.


Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, które łączy pasję do czytania z nauką języka angielskiego. To niepowtarzalna szansa dla młodych fanów serii „Dziennik Cwaniaczka”, aby pogłębić swoją znajomość języka i podzielić się z innymi swoją miłością do literatury. Do zobaczenia w Bibliotece Zielonej!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page