top of page

Biegi Przełajowe: Zawody dla Wszystkich Pasjonatów Biegania


Białołęcki Bieg Przełajowy Białołęka

Zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu sportowym - IV Bieg Przełajowy, który odbędzie się 25 maja tego roku. To doskonała okazja dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, aby spróbować swoich sił w biegach przez teren zróżnicowany pod względem ukształtowania.


Różnorodność Kategorii Startowych

W tegorocznej edycji mamy przyjemność zaprosić zarówno dzieci z przedszkoli, jak i uczniów szkół podstawowych, średnich oraz dorosłych biegaczy. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy doświadczenia biegowego.


Szansa Dla Nauczycieli i Trenerów

Nie tylko uczniowie będą mieli okazję do rywalizacji - w ramach zawodów przewidziana jest również specjalna klasyfikacja dla nauczycieli i trenerów. To świetna okazja, aby pokazać swoją kondycję i zaangażowanie w życie sportowe.


Limitowana Liczba Miejsc

Nie zwlekaj z zapisami - liczba miejsc jest ograniczona do 500, a chętnych może być więcej. Zapisz się już dziś i przygotuj się na niezapomniane sportowe emocje oraz wspaniałą atmosferę rywalizacji wśród przyjaciół i pasjonatów biegania.


Bieg Przełajowy to więcej niż tylko sport - to okazja do spotkania się z innymi miłośnikami biegania, czerpania radości z aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Do zobaczenia na starcie!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page