top of page

Białołęka w Kadrze: Kino dla Seniora – Zanurz się w Świecie Filmowych Emocji!


kino bilet białołęka senior

Kino od dawna pełni rolę magicznego okna w świat sztuki, emocji i refleksji. Wyjątkowe projekcje "Kino dla Seniora" w "Kinie na Boku" przy ul. Vincenta van Gogha 1 są dedykowane starszym koneserom dobrego kina, pragnącym w pełni cieszyć się bogactwem filmowego świata. Dlaczego filmy i seanse kinowe są tak wartościowe dla osób 60+?


W wybranych czwartki Białołęckie Kino na Boku prezentuje znakomite polskie i zagraniczne produkcje filmowe, zarówno fabularne, jak i dokumentalne. Każde spotkanie poprzedzone jest fascynującą prelekcją Łukasza Maciejewskiego, dyrektora artystycznego i kuratora filmowych festiwali. Jego wieloletnie doświadczenie jako nagradzanego dziennikarza i krytyka filmowego sprawia, że seanse nabierają dodatkowego wymiaru.


Celem tego unikalnego projektu jest nie tylko dostarczenie rozrywki, ale również stworzenie przestrzeni do rozmów i dyskusji. Seanse filmowe stają się okazją do poszerzania horyzontów, refleksji nad treściami oraz wymiany spostrzeżeń. Każdy film to podróż przez różne epoki, kraje i ludzkie historie, co może być niezwykle inspirujące dla seniorów pragnących aktywnie spędzać czas.


Bilety dla osób 60+ są dostępne w atrakcyjnej cenie 10 zł, zarówno online, jak i w kasach BOK. To doskonała okazja, aby korzystając z ulg czasowych, spędzić wyjątkowe chwile w atmosferze kulturalnego wydarzenia.


Przykładowe pokazy obejmują takie produkcje jak "Koliber" w reżyserii Franceski Archibugi oraz "Jedna Dusza" w reżyserii Łukasza Karwowskiego. Oba filmy oferują pełne emocji historie, zmuszając widza do refleksji nad kondycją ludzką, przeżywaną przez bohaterów.


Przyjdź, doświadczaj, delektuj się – to kino jest stworzone specjalnie dla Ciebie, abyś mógł czerpać z niego pełnymi garściami.


11.01.2024 godz. 12:00 "Koliber", reż. Francesco Archibugi

25.01.2024 godz. 12:00 "Jedna dusza", reż. Łukasz Karwowski


Bilety dostępne na stronie BOK

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page