top of page

Bezpłatne szczepienia przeciwko HPV w Przychodni SZPZLO na Białołęce-Targówku. Już jutro!


Szczepienia HPV Białołęka

Szpital Specjalistyczny im. Prezesa Prof. Stanisława Szyszko w Warszawie Białołęka-Targówek, informuje o bezpłatnych szczepieniach przeciwko wirusowi HPV, które odbędą się w dniu 17 lutego 2024 roku w Przychodni ul. Milenijna 4.


Szczepienia będą realizowane w ramach programu finansowanego przez miasto Warszawę i będą dostępne dla wszystkich chętnych. Warto podkreślić, że nie będzie wymagana wcześniejsza rejestracja, aby skorzystać z tej inicjatywy.


Warto zaznaczyć, że szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) jest ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej, szczególnie dla młodych osób. HPV jest przyczyną wielu groźnych chorób, w tym nowotworów narządów płciowych. Dlatego też, decyzja o szczepieniu się powinna być świadoma i dobrze przemyślana.


Serdecznie zachęcamy mieszkańców Białołęki i Targówka do skorzystania z tej możliwości. Szczepienia będą trwały od godziny 10:00 do 16:00, dając wystarczająco dużo czasu na skorzystanie z usługi bez zbędnego pośpiechu.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo społeczności lokalnej, Szpital Specjalistyczny im. Prezesa Prof. Stanisława Szyszko stawia na dostępność i łatwość korzystania z usług medycznych.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page